Jesteś trenerem i stawiasz pierwsze kroki w zawodzie, a może masz za sobą setki godzin szkoleniowych, ale chcesz przetestować nowy warsztat i przekonać się na zaangażowanej grupie czy idziesz w dobrym kierunku?

Zapisz się na Festiwal Warsztatów Pro Bono!

Jest to cykliczne wydarzenie pozwalające przybliżyć szkoleniowcom potrzeby grupy, a uczestnikom zobaczyć “z czym to się je”. Oferujemy możliwość zorganizowania/skorzystania z tematycznych warsztatów, konsultacji oraz sesji coachingowych. Bloki tematyczne skupiają się wokół takich obszarów jak sprzedaż, marketing, fotografia, videoblogi, komunikacja i PR, rozwój osobisty czy zarządzanie czasem.

PODSUMOWANIE POPRZEDNICH EDYCJI

 
9EDYCJI
166WARSZTATÓW
106SESJI I KONSULTACJI
316UCZESTNIKÓW

NA FESTIWALU ODBĘDĄ SIĘ

 

WARSZTATY

 

W ramach festiwalu odbywały się już zajęcia z tworzenia profesjonalnych zdjęć profilowych, edukacji seksualnej czy podcastów i videocastów jako narzędzia promocji dla ekspertów. Szeroka tematyka pozwala każdemu na dobranie odpowiedniego bloku pod swoje potrzeby i zainteresowania. W ciągu 4 dni organizujemy ok. kilkunastu 3 godzinnych warsztatów.

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

 

To niepowtarzalna okazja na zasięgnięcie opinii eksperckiej, uzyskanie porad oraz upewnienie się czy idziemy w odpowiednim kierunku. W poprzednich edycjach uczestnicy mieli możliwość podpytania trenerów pracujących w takich tematykach jak dietetyka, psychologia, fotografia, stylizacja czy doradztwo zawodowe.

SESJE COACHINGOWE

 

Współpracujący z nami trenerzy umożliwiają odbycie indywidualnej sesji coachingowej. Tak zwana sesja zerowa, to spotkanie na którym coach omawia zasady prowadzenia sesji i procesy przez jakie przejdzie uczestnik, przedstawiony zostaje także kodeks etyczny. To także moment lepszego poznania prowadzącego, jego doświadczenia zawodowego, posiadanych certyfikatów czy filozofii życiowej.

 

NETWORKING

 

To szansa na zawarcie znajomości lub lepsze poznanie od strony zawodowej nie tylko trenerów znanych w środowisku, ale też tych którzy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Uczestnicy z kolei mają okazję spotkać osoby, dla których rozwój oraz poszukiwanie nowych możliwości uwolnienia potencjału jest istotnym obszarem życia!

TAK BYŁO W ZESZŁYCH LATACH

 
7778
 
2018 #1
7777
 
2018 #2
7779
 
2018 #3

ZGŁOSZENIA TRENERÓW ZBIERAMY DO 20 STYCZNIA!

POZNAJ PROWADZĄCYCH

 

JOLANTA PIENIEK

Trenerka, ekspert marketingowy

Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów oraz przygotowaniu strategii marketingowych. Optymalizuje procesy wewnętrzne organizacji i nadzoruje realizację projektów. Zaczynała jako specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi w firmie z branży budowlanej. Tam również awansowała na pełnomocnika ds. jakości oraz audytora, a w latach 2011-2012 piastowała funkcję Dyrektora Operacyjnego. Po nabraniu wiatru w żagle zdecydowała się na otworzenie własnej działalności JP Solution. Ma za sobą ok. 500 godzin przeprowadzonych szkoleń z zakresu marketingu

   

BARBARA KĘDZIA

Life & Business Coach

 Specjalizuje się w podnoszeniu samoświadomości i wzmacnianiu decyzyjności, asertywności, zarządzaniu emocjami czy budowaniu pewności siebie. Od kilku lat spełnia się jako wykładowca w ramach zajęć na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim ➡ „Coaching i Mentoring Organizacyjny ”. Jest autorką programu szkoleniowego pt. “Coaching Pedagogiczny”. Ukończyła Wydział Zarządzania UŁ, posiada 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi.  Od 2018 roku legitymuje się Professional Certified Coach (PCC™) International Coach Federation (ICF) – certyfikatem rekomendowanym i uznawanym w ponad 80 krajach. Jest właścicielką marki Coaching Łódź.

   

KAROLINA FIJOŁEK

Certyfikowany doradca biznesowy

Na co dzień pracuje jako Doradca w Fundacji Instytut Spraw Obywatelskich w Łodzi, gdzie zajmuje się sprawami społecznymi, m.in. regulacjami w zakresie stosowania GMO. Autorka licznych publikacji o tematyce społecznej i lokalnej, m.in. dla nowy.pl, ngo.pl, lodz.naszemiasto.pl czy polskatimes.pl. Ukończyła historię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Współorganizatorka seminariów i meetupów, m.in. “Zanim wyciągniesz rękę (po)daj dłoń – czyli o pozyskiwaniu darczyńców”, “2+2=5, czyli współpraca się opłaca”.

   

RENATA PACHOLSKA

Doradca rozwoju zawodowego

Na co dzień pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, prowadzi także własne przedszkole. Przede wszystkim spełnia się jednak jako doradca rozwoju zawodowego w ramach prowadzonej przez siebie firmy. Wspiera swoich klientów poprzez uświadomienie im mocnych stron i przemodelowanie obowiązków zawodowych, tak by znów poczuli sens i radość z pracy. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach Festiwalu pomoże uczestnikom zdiagnozować potrzeby szkoleniowe  i odnaleźć  swoją pasję.

  

DAWID LASOCIŃSKI

Coach, trener i nauczyciel

Specjalizuje się w budowaniu rozpoznawalnej marki osobistej ➡ pomaga klientom zaplanować karierę zawodową w zgodzie z wyznawanymi wartościami, opartą na mocnych stronach i kompetencjach. Szkoli z podstaw coachingu, rozwoju osobistego, grywalizacji oraz marki osobistej na takich uczelniach jak ASP oraz AHE. Pracuje zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF (International Coach Federation). Wierzy, że prawdziwą satysfakcję osiąga się wykonując zadania dające poczucie sensu oraz rozwojowe, pozwalające osiągnąć mistrzostwo. Ukończył studia podyplomowe z coachingu na Collegium Civitas oraz Kurs Trenerski I stopnia w ITFF.

  

MARIUSZ BRIAŃSKI

Doradca wizerunkowy, personal shopper i krytyk mody

Miał okazję odbyć staż kreowania wizerunku u Anny Mikulskiej (kolorystyka, stylizacja sylwetki, psychologia klienta). Ukończył szkołę fryzjerską, a także kurs masażu. W zakresie mody i wizerunku odbył takie szkolenia jak: “Profesjonalna prezentacja i wystąpienia publiczne” , “Budowanie własnej legendy”, “Psychologia koloru”, “Wywieranie wpływu- techniki niewerbalne”, “Komunikacja perswazyjna w biznesie”, “Przywódcy osiągający znaczące rezultaty”, “Negocjacje w biznesie”, “Twórcze myślenie”, “Stres i motywacja” czy “Zarządzenie sobą w czasie”.

  

ANNA CYWIŃSKA

Business and Life Coach ACC ICF

Akredytowany coach ACC ICF, certyfikowany trener biznesu, mentor, menadżer, pracuje także jako doradca i konsultant. Założycielka i wiceprezes Fundacji Kobieta w Harmonii, której misją stało się wspieranie kobiet, młodzieży, rodzin w zdobywaniu harmonii i podnoszeniu jakości życia. Przeprowadziła już ponad 1000 godzin szkoleń, warsztatów oraz spotkań indywidualnych. Jako trener i coach zrealizowała kilkanaście projektów rozwojowych m.in. „Rozwiń skrzydła”, „Kobieta Pewna Siebie”, „Zawsze jest czas na marzenia”, „Praca marzeń”. Od lat wspiera łódzkich studentów jako coach współpracując w programie „Młodzi w Łodzi”.

  

JOLANTA DYCHTO

Certyfikowany Coach

Z pasji do ludzi zajmuje się coachingiem i szkoleniami. Pasja wiąże się dla niej z jakością, kreatywnością, wychodzeniem poza schematy i determinacją w osiąganiu założonych celów. I z taką osobistą ideą wspiera ludzi w osiąganiu zmiany. W 2013 roku ukończyła kurs „The Art & Science of Coaching” realizowany przez Erickson Coaching International. Z kolei w 2017 uzyskała tytuł Erickson Professional Certified Coach. Ukończyła Uniwersytet Łódzki specjalizując się w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest absolwentką studiów podyplomowych Zarządzania Projektami na Akademii Leona Koźmińskiego. Dodatkowo miała okazję pogłębiać wiedzę w obszarze Wspierania rozwoju dzieci i młodzieży w procesie edukacji w SWPS. Od 2000 roku związana jest zawodowo z branżą produkcyjną. W trakcie swojej pracy tworzyła, kierowała oraz uczestniczyła we wdrażaniu różnorodnych rozwiązań w obszarze HR.

MAŁGORZATA OMIECIŃSKA

Certyfikowany coach, anglistka

Ukończyła studia podyplomowe Coaching i Mentoring na Politechnice Łódzkiej, od tego czasu pomaga ludziom odkryć i zadbać o swoje potrzeby. Często są to osoby, które chcą zmienić pracę, podjąć ważne decyzje czy odkryć swoją wartość i wzmocnić ją. Mogą potem lepiej stawiać granice, iść za głosem serca, podejmować odpowiedzialne decyzje. Pomaga swoim klientom przyjrzeć się ich sytuacji i wspiera ich w znalezieniu rozwiązania w danej sprawie. Organizuje warsztaty rozwojowe, również dla grup zamkniętych, pracuje też z poszczególnymi osobami na indywidualnych sesjach. Lubi patrzeć jak ludzie zdobywają nową wiedzę, jak ją wykorzystują, jak się rozwijają. Są wtedy bardziej spełnieni, a to wprowadza lepszą jakość do całego ich otoczenia.

 

DARIUSZ KURCMAN

Trener i kluczowy doradca Regionalnego Ośrodka EFS

Od 16 lat związany zawodowo ze Stowarzyszeniem Integracja i Rozwój z Kielc, w którym koordynuje projekty unijne, pisze wnioski aplikacyjne. Od 10 lat pracuje jako doradca i trener dla organizacji pozarządowych, wspierając inne organizacje w rozwoju. Ekspert z zakresu ekonomii społecznej, działalności sektora pozarządowego i spraw społecznych. Od 2016 roku Kierownik merytoryczny i Kluczowy doradca w Kielecko – Ostrowieckim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej. W latach 2008 – 2014 Kierownik i Doradca w Regionalnym Ośrodku EFS w Kielcach. Trener w ramach Akademii Dobrej Komunikacji Fundacji TechSoup – prowadzenie w latach 2018 – 2019 cyklu szkoleń z zagadnień związanych z mediami społecznościowymi dla sektora pozarządowego. Absolwent 21 Szkoły Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.

 

ROBERT SZYMCZAK

Fotograf biznesowy & Trener fotogeniczności

Jako Master NLP & Time Line Theraphy pod okiem Mariusza Szuby nauczył się jak korzystać z zasobów jakim jest nasz umysł i jaki to ma wpływ na nasze emocje, w tym te prezentowane przed obiektywem. Mógłby opowiadać o tym, że dzięki niemu ludzie podnoszą swoje poczucie własne wartości albo, że bardziej świadomie budują swoją markę osobistą w biznesie, ale tak naprawdę poznając pewne zasady robią to sami. Tyle, że szybciej i skuteczniej zarządzając świadomie swoim wizerunkiem. Mówiąc wprost, uczy ludzi jak dobrze wychodzić na zdjęciach ➡️ jednej z kluczowych umiejętności dla biznesu i dla osobistych korzyści.

   

BRAKUJE TU CIEBIE!

Jesteś trenerem lub coachem?

Napisz parę słów o sobie i swoim doświadczeniu. Przedstaw tematykę, w jakiej chcesz pokazać się publiczności. Dołącz informację o swoim wykształceniu wraz ze zdobytymi certyfikatami. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia.

 
PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE >

PROGRAM FESTIWALU

 
11 MARCA

ŚRODA

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

12 MARCA

CZWARTEK

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

13 MARCA

PIĄTEK

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

14 MARCA

SOBOTA

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

WEŹ UDZIAŁ JAKO UCZESTNIK

 

Chcesz otrzymać od nas wiadomość jak tylko program Festiwalu będzie dostępny na stronie? Zostaw swoje dane, odezwiemy się! 😊

 
7795
 

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

 

Współpracujemy z tysiącami trenerów z całej Polski. W branży jesteśmy obecni już ponad 10 lat. Wiemy jaka tematyka interesuje uczestników, pomagamy trenerom rozwijać swoje kompetencje.

7798

OPINIE TRENERÓW Z POPRZEDNICH EDYCJI

 

POTWIERDŹ SWOJĄ OBECNOŚĆ

 
TERMIN
4 DNI PO 40 GODZIN INTENSYWNYCH ZAJĘĆ

 

11-14.03.2020, godz. 9:00-20:00.

LOKALIZACJA
TU NAS ZNAJDZIESZ

 

Piramowicza 11/13, 90-254 Łódź

INWESTYCJA
ZOSTAŃ SYMPATYKIEM ITFF

 

Darowizna na cele statutowe w wysokości 111 zł uprawnia każdego uczestnika do wejścia na nieograniczoną ilość warsztatów, sesji coachingowych oraz konsultacji.

ZAPISY
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Osoba kontaktowa: Aleksandra Przybysz
E-mail: a.przybysz@trainers.org
Telefon: 535 044 488

 
ZGŁOŚ SIĘ JAKO TRENER >
 

PS Na zgłoszenia trenerów czekamy do 20 stycznia!